Kapelusze Kowbojskie

Kapelusz kowbojski charakteryzuje się szerokim rondem i wysoką główką. Ten szeroki kapelusz to zapewne najbardziej znany atrybut północnoamerykańskich kowboi. W dzisiejszych czasach używa go jednak wiele różnych osób, zarówno jako modny dodatek, jak i ochronę przed słońcem i deszczem.

Kapelusze kowbojskie z USA, Anglii lub Australii.

Hatroom.pl oferuje nowoczesne kapelusze kowbojskie firmy Jaxon, Stetson, Baldessarini oraz australijskiej firmy Jacaru. Oferowane przez ostatnią z wymienionych firm kapelusze kowbojskie są ogromnie popularne ze względu na jakość i cenę. Wybierz kapelusz najwyższej jakości wykonany z filcu, słomy lub skóry – uważamy, że nie będziesz zawiedziony.

Kapelusze kowbojskie są wysyłane przez Hatshop w ciągu 24 godzin.

Wszystkie kapelusze kowbojskie firmy Stetson i Jacaru są zawsze dostępne w naszym magazynie i wysyłamy je tego samego dnia (w przypadku zamówień złożonych przed godziną 14 od poniedziałku do piątku). W rzadkich przypadkach, kiedy któregoś z rozmiarów kapeluszy kowbojskich Jaxon brakuje, przy danym rozmiarze będzie widniał napis ”brak w magazynie” oraz informacja o szacowanym czasie dostawy (maksymalny czas dostawy produktów Jaxon w przypadku braku rozmiaru wynosi jeden tydzień. W pozostałych sytuacjach kapelusze są wysyłane bezzwłocznie).

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski