Informacje o Hatroom.pl

Hatroom.pl stanowi część Cama-Gruppen AB założonego w roku 2008 w Göteborgu. Hatshop.se uruchomiono w roku 2012, co zaowocowało jego bardzo szybkim rozwojem - obecnie hatshop.se może pochwalić się jednym z największych asortymentów kapeluszy w Europie.

Filozofia Hatroom

Hatroom pragnie dostarczyć swoim klientom kapelusze, które są modne, atrakcyjne, eleganckie, klasyczne i takie, które przyjemnie się nosi. Doskonale rozumiemy to, że po znalezieniu wymarzonego kapelusza chcesz go jak najszybciej dostać. Dążymy do tego, aby wszystkie produkty widoczne na naszej stronie (niestety, czasami mogą pojawić się wyjątki) były dostępne w magazynie, tak, abyśmy mogli je wysłać w ciągu 24 godzin. Zakupy w Hatroom.pl powinny być przyjemne, bezpieczne i szybkie.

Koncept Hatroom

Hatroom dysponuje bogatym i zróżnicowanym asortymentem, dzięki czemu każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Nasi pracownicy odpowiedzialni za zakupy dobrze znają oczekiwania klientów, a naszą ambicją jest dostosowanie się do jak największej liczby gustów i potrzeb.

Jakość w Hatroom

Hatroom.pl współpracuje z wiodącymi markami na rynku, zawsze stawiającymi sobie jakość jako priorytet.

Zakupy w Hatroom.pl

Hatroom.pl zapewnia bezpieczne zakupy oraz płatność kartą, przelewem lub PayPalem. W hatshop.se nie ma żadnych ukrytych opłat. Cena kapelusza zawsze stanowi ostateczną cenę za całe zamówienie. Kupując w hatroom nigdy nie płacisz za przesyłkę.

Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski