Warunki zakupu

Warunki dostawy.

Hatroom.pl zapewnia darmową przesyłkę. Hatshop pokrywa koszty transportu twojego zamówienia bez względu na jego rozmiar.

Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni.

Klienci Hatroom.pl mają możliwość zwrócenia towaru w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu zapłaty. Towar musi zostać odesłany w nienaruszonym stanie i nie może być używany. Towar należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się w sekcji ”Zwrot zakupionego towaru”. Oferujemy wysyłkę powrotną bez opłat w obrębie Polska by zapewnić naszym klientom 100% satysfakcji z zakupu. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w części „Zwroty”.

Zwrot zakupionego towaru

Pokrywamy koszty wszystkich przesyłek posiadających nasze etykiety. Naszą ambicją jest, aby wszyscy nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze złożonych zamówień. Organizujemy bezpieczny zwrot przesyłek wspólnie z firmami DHL.
Zwrot zostanie uznany dopiero po odebraniu i skontrolowaniu towaru. W przypadku uznania zwrotu, zapłacona kwota zostanie zwrócona w taki sam sposób, w jaki dokonano zapłaty. Jeśli zapłacono kartą, kwota wróci na konto danej karty. W przypadku nieuznania reklamacji, towar zostaje odesłany z powrotem do Klienta, a koszty transportu pokrywa Klient.

Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski