Kapelusze Cylindry

Cylinder (angielska nazwa to Top Hat) to kapelusz o wysokiej, płaskiej koronie i szerokim rondzie. Za złote czasy cylindra uważa się okres między wiekiem XVIII a pierwszą połową poprzedniego stulecia, kiedy to był nakryciem głowy mężczyzn – nie tylko tych z klasy wyższej – na wiele różnych okazji. W XXI wieku cylinder kojarzony jest głównie z frakiem i bardziej uroczystymi spotkaniami.

Cylindry firm Jaxon i Faustmann.

Współpracujący z Hatroom.pl dostawcy cylindrów – brytyjska firma Jaxon i niemiecki Faustmann – produkują eleganckie, stylowe i solidne cylindry – po bardzo korzystnych cenach. Niezwykle popularny cylinder Victoria Top Hat firmy Jaxon świetnie się sprzedaje zarówno w szarej jak i czarnej wersji.

Cylindry są dostarczane w ciągu 24 godzin.

Cylinder Treviso firmy Faustmann jest zawsze dostępny w magazynie i wysyłamy go bezzwłocznie po otrzymaniu Twojego zamówienia. W rzadkich przypadkach, kiedy któryś z rozmiarów firmy Jaxon się skończył, termin dostawy może wynieść maksymalnie siedem dni. W takich sytuacjach informacja na ten temat wraz z podanym czasem dostawy wyświetla się w chwili umieszczania kapelusza w koszyku.

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski