MJM

MJM - M.J. Michaelsen - to najbardziej klasyczna i ekskluzywna duńska marka kapeluszy założona w 1829 roku. MJM udaje się uchwycić atmosferę miasta, morza, prowincji, dzikich krajobrazów, którą za pomocą ponadczasowego duńskiego rzemiosła, tamtejszej tradycji i designu przetwarza na najbardziej popularne duńskie kapelusze – niezmiennie, od wielu lat.

MJM - kapelusze typu bucket hat, kaszkiety i klasyczne kapelusze.

MJM to firma znana z gustownie zaprojektowanych i wartych swojej ceny kapeluszy typu bucket hat oraz kaszkietów. Oto dwa modele cieszące się w Hatroom.pl ogromną popularnością, a mianowicie Jacky i Jones. Także kaszkiet Country Nappa Wax w 100 procentach wykonany z prawdziwej skóry budzi niemałe zainteresowanie wśród klientów.

Darmowa wysyłka wszystkich produktów MJM.

Tak, jak w przypadku wszystkich innych marek, wysyłka produktów zakupionych w Hatroom.pl jest darmowa. Masz dwa tygodnie na przetestowanie zakupionego kapelusza lub kaszkietu MJM w domowym zaciszu, zanim zdecydujesz się, czy chcesz go zachować czy też odesłać. Hatroom.pl ma w magazynie wszystkie kapelusze oraz kaszkiety z MJM, więc przy zamówieniu przed godziną 14 w dni powszednie produkt jest wysyłany jeszcze tego samego dnia.

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski