Kangol

Także w roku 2020 niezmiennie innowacyjny Kangol projektuje nowatorskie kapelusze. Kupując kapelusz firmy Kangol, możesz bez zawahania nabyć również jeden z wielu popularnych wariantów kaszkietów tej firmy. Ceny są utrzymywane na niskim poziomie, natomiast stopień modowej świadomości i jakości jest bardzo wysoki.

Klasyczny kaszkiet Kangol 504 i 507.

Każdego sezonu Kangol tworzy piękne berety i kapelusze, jednak sławę w Europie przyniosły mu z całą pewnością klasyczne kaszkiety 504 i 507, które sezon po sezonie - dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi – wyprzedają się najszybciej spośród wszystkich kaszkietów. Te dwa modele są dostępne w dziewięciu i jedenastu kolorach. Można więc śmiało powiedzieć, że kaszkiety Kangol 504 i 507 pasują do każdego gustu.

Hatroom.pl dostarcza wyroby marki Kangol w ciągu 24 godzin, przy czym wysyłka jest darmowa.

Wszystkie produkty Kangol są zawsze w naszym magazynie i dostarczamy je w ciągu 24 godzin w dni powszednie (w przypadku zamówienia przed godziną 14 towar jest dostarczany tego samego dnia). Nie musisz się martwić, jeśli potrzebujesz wymienić rozmiar nowo zakupionego produktu – w Hatroom.pl masz 14-dniowe prawo do zwrotu, a odesłanie niepasującego kaszkietu lub kapelusza odbywa się bez jakichkolwiek problemów.

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski