Jaxon

Brytyjska firma Jaxon to godny rywal w branży kapeluszy. Jej produkty charakteryzują się wysmakowanym połączeniem mody i klasyki. Biorąc również pod uwagę wysoką jakość za niewielką cenę, nietrudno zrozumieć, dlaczego marka ta jest jedną z najpopularniejszych w naszym sklepie.

Kapelusze słomkowe, kaszkiety i kapelusze z filcu.

Jaxon dostarcza popularne modele przez cały rok. Jeśli szukasz słomkowego kapelusza na lato lub urlop, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Summer C-Crown lub Toyo Safari. Niska cena, stylowa, ręczna robota i solidna jakość. Wśród naszych najpopularniejszych kapeluszy do noszenia przez cały rok znajdziesz Ford Fedora, Crushable Blues Trilby oraz Pinch Crown Fedora, również firmy Jaxon.

Darmowa wysyłka i szybka dostawa.

Zazwyczaj wszystkie kapelusze i kaszkiety Jaxon są dostępne w naszym magazynie i dostarczamy je bezzwłocznie po otrzymaniu zamówienia. W rzadkich przypadkach danego rozmiaru może nie być w magazynie, o czym zostaniesz poinformowany przed umieszczeniem danego towaru w koszyku. Czas dostawy kapelusza lub kaszkietu, którego nie ma w magazynie, wynosi maksymalnie siedem dni od złożenia zamówienia.

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski