Jacaru

Nie ma drugiego takiego kraju, jak Australia. Kraju, gdzie zaczynają się marzenia, gdzie okrzyki białych kakadu nadają ton porankowi, a kangury biegnące na tle pomarańczowo-żółtego zachodu słońca stanowią entourage dla wieczornych godzin. Bezkresne horyzonty, gęsty tropikalny las deszczowy, czerwona, sucha ziemia, zalane słońcem wybrzeża rozpościerające się daleko poza pole widzenia. Założona w 1969 roku firma Jacaru tworzy kapelusze odzwierciedlające duszę Australii – dziką, nieujarzmioną, silną i odważną!

Skórzane kapelusze na ciężkie warunki.

Wyprodukowane w 100 procentach w Australii skórzane kapelusze firmy Jacaru są stworzone do przeciwstawiania się palącemu słońcu i otaczającej nas przyrodzie. W produkcji używane są tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu skórzane wyroby Jacaru to nieprawdopodobnie wytrzymałe kapelusze na całe życie. To produkty dla tych, którzy stawiają na to, co najlepsze.

Kapelusze Jacaru są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Wszystkie kapelusze w tej kategorii są zawsze w magazynie Hatroom.pl i wysyłamy je tego samego dnia, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 14 od poniedziałku do piątku. Oczywiście, zamawiając kapelusze poprzez Hatroom.pl, nic nie płacisz za przesyłkę.

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski