Jacaru

Nie ma drugiego takiego kraju, jak Australia. Kraju, gdzie zaczynają się marzenia, gdzie okrzyki białych kakadu nadają ton porankowi, a kangury biegnące na tle pomarańczowo-żółtego zachodu słońca stanowią entourage dla wieczornych godzin. Bezkresne horyzonty, gęsty tropikalny las deszczowy, czerwona, sucha ziemia, zalane słońcem wybrzeża rozpościerające się daleko poza pole widzenia. Założona w 1969 roku firma Jacaru tworzy kapelusze odzwierciedlające duszę Australii – dziką, nieujarzmioną, silną i odważną!

Skórzane kapelusze na ciężkie warunki.

Wyprodukowane w 100 procentach w Australii skórzane kapelusze firmy Jacaru są stworzone do przeciwstawiania się palącemu słońcu i otaczającej nas przyrodzie. W produkcji używane są tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu skórzane wyroby Jacaru to nieprawdopodobnie wytrzymałe kapelusze na całe życie. To produkty dla tych, którzy stawiają na to, co najlepsze.

Kapelusze Jacaru są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Wszystkie kapelusze w tej kategorii są zawsze w magazynie Hatroom.pl i wysyłamy je tego samego dnia, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 14 od poniedziałku do piątku. Oczywiście, zamawiając kapelusze poprzez Hatroom.pl, nic nie płacisz za przesyłkę.

Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski