Borsalino

Włoska firma Borsalino – przez wielu uważana za najlepszego producenta kapeluszy – jest znana z oryginalnych kapeluszy typu panama oraz filcowych kapeluszy z prawdziwego włosia króliczego. Filcowe kapelusze Borsalino są bardzo lekkie i miękkie, przechodzą ponad 50 faz produkcji trwającej ponad 7 tygodni. Tworzenie oryginalnego kapelusza typu panama firmy Borsalino może zająć do sześciu miesięcy – słynną na cały świat jakość oraz formę kapelusza uzyskuje się w wyniku produkcji w Ekwadorze z użyciem włókien łyczkowca dłoniastego.

Historia Borsalino.

W 1857 roku, we włoskim mieście Alessandria, Guiseppe Borsalino założył firmę rodzinną, która szybko zasłynęła swoim designem oraz jakością. Szczyt sławy został osiągnięty w latach 30-tych XX wieku, kiedy głównie włoscy imigranci w USA kupowali drogie kapelusze Borsalino, traktując je jako prestiżowe akcesoria utożsamiane z dobrobytem. W ostatnich latach kapelusze Borsalino nosiły podczas oficjalnych imprez takie sławy, jak Leonardo Di Caprio, Johnny Depp, Justin Timberlake, Denzel Washington, Kate Moss, Nicole Kidman, co jeszcze bardziej podkreśliło jego niedościgniony prestiż.

Hatroom.pl dostarcza kapelusze Borsalino w ciągu 24 godzin.

Wszystkie kapelusze Borsalino są zawsze w naszym magazynie i dostarczamy je w ciągu 24 godzin w dni powszednie (w przypadku zamówień złożonych przed godziną 14, towar jest wysyłany tego samego dnia).

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski