Czapka - American Needle Yosemite Valin (czarny)

129 zl
Rozmiar
Dostępny w magazynie
Niedostępny w magazynie
.

✓ Wysyłka i zwrot gratis.

✓ Dostawa w ciągu 1-2 dni. 

✓ 14 dni na anulowanie zamówienia.

Niedostępny w magazynie
Obserwowanych

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny!

Opis produktu:

Założona w 1918 roku jako importer igieł do szycia, firma American Needle rozwinęła się w ciągu czterech pokoleń w światowego lidera w produkcji nakryć głowy. Rodzinna firma szybko się rozwijała i wkrótce przestawiła się na produkcję czapek i czapek, które mają długą tradycję w przeszłości. Fabryka, znajdująca się w północnej części Chicago, zatrudniała wykwalifikowanych krawców, modelarzy, operatorów maszyn do szycia i szwaczki. Ich pasją było tworzenie nowych stylów kapeluszy na nowe rynki.

W 1946 roku American Needle zwrócił się do Chicago Cubs z pomysłem sprzedaży fanom czapek baseballowych, które gracze nosili na boisku. Cubs zgodzili się na propozycję, chociaż z pewnym wahaniem i obawami o to, jak pójdzie sprzedaż. "Kto chciałby kupić czapki, które noszą zawodnicy?" – to było coś, co pochodziło od ówczesnych właścicieli drużyny. 

Okazało się jednak, że obawy były całkowicie bezpodstawne, pierwsza partia czapek Cubs wyprzedała się w jeden dzień, a druga runda wyprzedała się jeszcze szybciej. Po tym sukcesie American Needle wkrótce zacznie dostarczać czapki wszystkim głównym drużynom sportowym w całym kraju przez wiele lat.

Dziś American Needle jest firmą rodzinną czwartego pokolenia, która nadal jest liderem w branży dzięki produktom podziwianym przez klientów na całym świecie.

 

 

Informacje szczegółowe:

  • Rozmiar uniwersalny
  • Regulacja z tyłu czapki


Wykonanie: Bawełna / Polyester 

Przewodnik po rozmiarach: Rozmiar uniwersalny
Numer artykułu:
AN_Yosemite.Valin.10579-Black

:

Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski