Kapelusze Indiany Jonesa

Kapelusz Indiany Jonesa to klasyczna fedora, która zyskała na popularności wraz z filmem „Indiana Jones - Raiders of the Lost Ark”, w którym Harrison Ford noszący na głowie klasyczną Fedorę dał początek nazwie „kapelusz Indiany Jonesa”. Po pierwszej części nakręcono również „Indiana Jones and the Temple of Doom”, „Indiana Jones and the Last Crusade” oraz „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull”. Harrison nosił swój charakterystyczny kapelusz we wszystkich częściach filmu.

Kapelusze Indiany Jonesa są dostarczane w ciągu 24 godzin.

W Hatroom.pl znajdziesz produkowane przez firmę Mayser kapelusze Indiany Jonesa cieszące się ogromną popularnością i znane z wysokiej jakości, wodoodporności i 100-procentowej zawartości filcu wełnianego. Kapelusze firmy Mayser są zawsze dostępne w magazynie Hatroom.pl i w przypadku zamówień w dni powszednie przed godziną 14 są wysyłane tego samego dnia.

Darmowa wysyłka i szybka dostawa wszystkich kapeluszy Indiany Jonesa.

Zamawianie kapeluszy z Hatshop jest łatwe i bezpieczne. Jeśli rozmiar zamówionego przez Ciebie kapelusza nie jest idealny, masz 14-dniowe prawo do zwrotu, a odesłanie towaru nie stanowi jakiegokolwiek problemu.