Stetson

Już od 1865 roku, kiedy to John Batterson Stetson założył firmę John B. Stetson Company w Filadelfii, kapelusze Stetson są uważane za najlepsze – stanowią gwarancję jakości, stylu i tradycji. John Stetson opuścił New Jersey na początku lat 60-tych dziewiętnastego wieku, aby szukać złota w zachodniej części Ameryki. Aby zapewnić sobie ochronę przed piekącym słońcem, stworzył za pomocą prostych metod kapelusz z filcu osłaniający go przed działaniem promieni słonecznych, deszczu i nieprzyjaznej przyrody. Co prawda złota nigdy nie udało mu się znaleźć, ale za to stworzył przywodzący na myśl zachodnią prerię kapelusz, który stał się czołowym produktem wytwórni kapeluszy założonej po powrocie na Wschodnie Wybrzeże.

Ameryka wzrastała wraz z kapeluszem Stetson.

W czasach, kiedy wszyscy Amerykanie nosili kapelusz – kapelusz Stetson – nie było przesadnym stwierdzenie ówczesnego prezesa the Stetson Company, który przy okazji stulecia istnienia firmy doszedł do wniosku, że Ameryka wzrastała pod kapeluszem Stetson. Wkrótce potem kapelusze Stetson zaczęto wysyłać na eksport i stały się one popularne w wielu częściach świata.

Bezpieczne i szybkie dostawy kapeluszy Stetson z Hatroom.pl.

Przy zamówieniu kapelusza Stetson w sklepie Hatroom.pl, zostanie on wysłany tego samego dnia, jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 14 od poniedziałku do piątku, a sama dostawa zajmie 1-2 dni. Stetson zamówione w weekend są wysyłane w najbliższy poniedziałek. Wysyłka kapeluszy Stetson zamawianych w Hatshop.se jest darmowa.

Rozmiar
Kolor
Typ kapelusza
Sortuj wg

Aktiva filter:

Clear All
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski