Fiddler cap - Gårda Tortoli (ciemnoniebieski)

Gårda - stary zakład włókienniczy i fabryka w Goteborgu - gdzie zrodził się pomysł wznowienia produkcji kapeluszy, które niegdyś charakteryzowały to miejsce, gdy nieco ponad sto lat temu przybyli do tej części miasta Szkoci, Holendrzy i angielscy biznesmeni oraz wykwalifikowani rzemieślnicy, aby scharakteryzować sposób wytwarzania i produkcji.

Już od kilku wieków nie można produkować kapeluszy w centrum Goteborgu, ale nadal możemy być i jesteśmy zainspirowani, zafascynowani i zachwyceni projektem, a także innowacyjnością tętniącego życiem rzemiosła, które charakteryzowało niegdyś ten obszar. Teraz zabieramy ze sobą to uczucie, gdy 200 lat później odwiedzamy naszych przyjaciół, którzy są producentami prawdziwych kapeluszy Panama na zachodzie - w Ekwadorze, w Ameryce Południowej - lub daleko na Wschodzie w bezkresnej artystycznie Japonii. 

Chcemy WSZYSTKIEGO - tak jak w Gårda w 1800 i 1900 roku – czyli umieć nosić nowoczesne, unikalne, innowacyjne kapelusze za naprawdę dobrą cenę. Stworzone w tych samych pomieszczeniach, jak wtedy, gdy kilkaset lat temu ludzie z różnych części Europy spotkali się w Goteborgu.

Informacje szczegółowe:

  • 5-centymetrowe rondo.
  • Wyprodukowane we Włoszech.
  • Wykonanie: 50 % acryl, 25 % polyester, 20 % welna i 5 % fibres.

Wykonanie: 50 % acryl, 25 % polyester, 20 % welna i 5 % fibres.

Przewodnik po rozmiarachSmall - 55 cm. Medium - 57 cm. Large - 59 cm. X-Large - 61 cm. Niestety, ten produkt nie jest obecnie dostępny w naszym asortymencie.

Przejdź do strony sklepu »

Sitemap »

Numer artykułu:
TN4027.winter.navy-2_H73.P2

:

Najbardziej popularne pozycje w sklepie:
Inni klienci kupili
Produkty
Obsługa klienta
SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskFrançaisNederlandsPolski